Přijímání nových žáků

Aktuální informace k zápisu do 1. ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2020/2021

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souladu s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v dubnu a bez osobní přítomnosti dětí ve škole. 

Úplný text najdete zde: https://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/opatreni-k-zapisum-do-zs-pro-skolni-rok-2020-2021

Vzhledem k výše uvedeným mimořádným opatřením situace vyžaduje organizaci zápisů bez osobní přítomnosti dětí ve škole a upřednostnění podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole. 

Dobu zápisu do prvního ročníku základního vzdělávání stanoví ředitel školy, a to v souladu se školským zákonem (§ 36 odst. 4).

V ZŠ Letokruh byla doba pro přijímání žádostí o přijetí stanovena od úterý 14. 4. 2020 do pátku 17. 4. 2020

K přihlášení dítěte prosíme vyplnit Žádost o přijetí k základnímu vzdělávání  a důkladně si prostudovat Obecné informace pro uchazeče. 

Schůzka rodičů a přijatých žáků s vyučujícími se uskuteční po znovuotevření provozu základních škol, o termínu budete informováni prostřednictvím elektronické pošty a našich webových a facebookových stránek.

Stručný přehled informací o chodu školy naleznete v MANUÁLU PRO RODIČE.

 

 

Přestup do vyšších ročníků z jiné školy v průběhu školního roku

Přemýšlíte o změně školy? Zvažujete přestup do Letokruhu? V současné době je možný přestup dětí 5. a 6. ročníku. Ozvěte se nám na adresu info@skolaletokruh.cz nebo telefon 739 312 666 (denně mezi 9-14 hod.).

Náhledy ve výuce

Nejlepší představu o tom, jak Letokruh funguje, získáte osobní návštěvou a náhledem ve výuce. Náhledy umožňujeme v měsících listopad-květen. Po předchozí domluvě jste u nás vítáni. Pro konkrétní termín návštěvy nás prosím kontaktujte.

Další informace o životě školy naleznete v našem blogu.

Den na zkoušku

Zájemcům o přestup do Letokruhu nabízíme možnost vyzkoušet si, jak to u nás funguje. Pro podrobnější informace a domluvu na termínu návštěvního dne/dnů prosím kontaktujte třídní učitelky. Jejich mailové adresy naleznete ZDE.

 

 Informace o přijímaní dětí na 2. stupeň naleznete ZDE