Zápis - přijímání prvňáčků

Zápis dětí
Den na zkoušku
Letokruh naživo

U zápisu uvítáme oba zákonné zástupce v doprovodu dětí, které chtějí zapsat. S sebou potřebujete rodný list dítěte a občanský průkaz. 

Kritéria k zápisu do první třídy v ZŠ Letokruh:

Základním kritériem je dosažení věku 6 let do 31. srpna kalendářního roku, ve kterém má dítě začít školní docházku.

Přijímáme 8 dětí (výuka probíhá ve věkově smíšené skupině cca 24 dětí).

Důležité pro nás je, abychom se se zákonnými zástupci shodli na principech fungování ZŠ Letokruh a sdíleli společný náhled na alternativní pedagogický přístup
    * komunita rodičů spoluvytváří charakter školy, kdy se rodiče dle svých možností zapojují do chodu školy (např. v rámci příprav různých slavností a školních akcí)

Náhled do vyučování a/nebo účast dítěte na Adaptačním dni jsou podmínkou.

Zápis do první třídy pro školní rok 2020/2021

Zápis do první třídy pro školní rok 2020/2021 proběhne v sobotu 25. dubna 2020 od 14h00 do 17h00 v prostorách školy.
 
Šest týdnů před zápisem proběhne Adaptační den - přesné informace budou na těchto stránkách uvedeny v únoru 2020.
 
Náhledy rodičů - zájemců o zápis do výuky umožňujeme v měsících leden-březen. Na náhled je potřeba se individuálně objednat e-mailem u třídní učitelky prvního ročníku na: martina.heyerova@skolaletokruh.cz.
 

Přestup do vyšších ročníků z jiné školy v průběhu školního roku

Přemýšlíte o změně školy? Zvažujete přestup do Letokruhu? V současné době je možný přestup dětí 5. a 6. ročníku. Ozvěte se nám na adresu info@skolaletokruh.cz nebo telefon 739 312 666 (denně mezi 9-14 hod.).

Přijímaní dětí na 2. stupeň zde

 

Náhledy ve výuce

Nejlepší představu o tom, jak Letokruh funguje, získáte osobní návštěvou a náhledem ve výuce. Náhledy umožňujeme v měsících listopad-květen. Po předchozí domluvě jste u nás vítáni. Pro konkrétní termín návštěvy nás prosím kontaktujte.

Další informace o životě školy naleznete v našem blogu.

Den na zkoušku

Zájemcům o přestup do Letokruhu nabízíme možnost vyzkoušet si, jak to u nás funguje. Pro podrobnější informace a domluvu na termínu návštěvního dne/dnů prosím kontaktujte  třídní učitelky. Jejich mailové adresy naleznete ZDE.