AKTUÁLNĚ: Přijímáme žáky na 2. stupeň ZŠ pro školní rok 2023/2024 >> VÍCE INFO

Zahradní brigáda 1. 4. 2023

Milí Letokružáci,

svoláváme vás na akci „Ukliďme zahradu Letokruhu“ alias tradiční jarní zahradní brigádu, která se bude konat v sobotu 1. dubna od 10 do cca 16 hodin, přijít i odejít je možné kdykoliv, účast pomocných rukou je vítaná v jakékoliv délce a množství.

Společně se potkáme a spolu s dětmi zvelebíme zahradní království, vyčistíme ho po zimě a připravíme na zvýšený venkovní provoz. Obvykle to zahrnuje pletí záhonů, čištění okapů, obnovu přírodních prvků, ořez stromů, sázení rostlin a tvorbu záhonů, natírání venkovního nábytku či tvorbu nového mobiliáře, pokud je materiál a nápady. Konkrétní seznam plánovaných prací dodáme později.

S sebou:

  •  pracovní rukavice
  • občerstvení
  • pilu, lopatu
  • zahradní nářadí (motyky, lopatky, hrabičky apod.)
  • kbelíky
  • žebřík
  • rostliny, které můžete odkopnout (denivky, bohysky, bylinky, jakékoliv trvalky, barvínek) či nabídněte

Pokud oplýváte nápady na vylepšení či zvelebení zahrady, případně materiálem (palety, barvy apod.), neváhejte se nám ozvat.

Těšíme se

Za Kruh zahrady
Pavlína, Renata, Saša, Eva, Jarča a Martin