AKTUÁLNĚ: Přijímáme žáky na 2. stupeň ZŠ pro školní rok 2023/2024 >> VÍCE INFO

Vítáme Vás v novém školním roce 2023/2024

Milí rodiče,

začátek školního roku se blíží, a proto zasílám několik informací k začátku školního roku.

Začátek školního roku je v pondělí 4. září. Sejdeme se před školou v 8:00 hod. První den zahájíme společně u „něčeho“ dobrého a u dobré kávy. Kolem 9:30 hod. si děti převezmou třídní učitelé a společně odejdou do tříd. U prvňáčků budeme rádi, když je doprovodí rodiče do třídy a čas s panem učitelem a paní učitelkou stráví společně. Den zakončíme mezi 10:00–⁠10:30 hod. 4. 9. nebude v provozu školní jídelna, ani školní družina.

Od úterý 5. 9. bude v provozu jak školní jídelna, tak školní družina. Informace ohledně školní jídelny Vám poslala paní zástupkyně Renata Vendolská. Prosím, nezapomeňte si obědy přihlásit, nové rodiče poprosím o kontrolu přihlášení.