Výtvarný ateliér s keramikou pro děti

Jana Reichel vede svůj jediněčný výtvarný atelier v Letokruhu již šestým. Její kurzy jsou výjmečné jak Janinými originálními nápady a různorodostí výtvarných technik, tak jejím pozitivním přístupem k dětem. Cca 4 lekce za pololetí budou věnovány keramice. 

 

KDY

  • každé úterý od 14,30 do 16,00
  • začínáme v úterý 1. října 2019
 

PRO KOHO

  • děti ve věku 6-10 let (1. - 4. třída)
  • maximální kapacita 8 účastníků
  • kurz je otevřený i pro děti z jiných škol
  • Máte starší dítě se zájmem o výtvarný ateliér? Prosím ozvěte se nám na mail info@skolaletokruh.cz.
 

NÁPLŇ

Děti si vyzkouší všechny základní výtvarné techniky. Tématicky se držíme ročního období, přírody, příběhů, za příznivého počasí chodíme pracovat ven do
plenéru. Keramika je součástí ateliéru, jako prostorová tvorba. Nevytváříme pouhé dekorační předměty, ale učíme se o technologii keramiky víc do hloubky.
Děti v ateliéru rozvíjí zručnost, správné zacházení s pomůckami a hlavně osobní kreativitu.

 

S KÝM

Mgr. Jana Reichel (1984) pochází z Valašska, v Brně vystudovala na Pedagogické fakultě výtvarnou výchovu pro střední školy a český jazyk a literaturu se zaměřením na vzdělávání na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Studovala též žurnalistiku a působila v Nakladatelství Host. Od roku 2007 spolupracuje s Domem umění města Brna jako galerijní lektorka. Má rovněž zkušenosti s prací asistentky soukromého galeristy v Praze. Vyučuje na PdF MU galerijní pedagogiku a výtvarnou akci, organizuje každoročně Týden výtvarné kultury v Brně a výtvarné letní kurzy pro děti. Věnuje se i své vlastní výtvarné tvorbě.

 

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

  • přihlašujete se prosím na e-mailové adrese jana.reichel@skolaletokruh.cz
  • vyčkejte prosím na potvrzení přihlášky lektorem a výzvu k platbě
  • kurzovné za 15 lekcí za pololetí (1. říjen - 28. leden), je 2 200 Kč 
  • platbu prosím uhraďte do konce září na účet školy 2800648998/2010, do poznámky uveďte jméno dítěte a název kroužku
 

.