Věda nás baví

V kroužku VĚDA NÁS BAVÍ se děti hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, biologie, astronomie, přírodopis).
 
Nové lekce: prozkoumáme rostlinou i živočišnou buňku, vytvoříme nenewtonskou kapalinu, pronikneme do srdce člověka i atomu a zabrousíme i do historie k Archimédovi a jeho vynálezům. Lekce nejsou nebezpečné ani složité.

V kroužku VĚDA NÁS BAVÍ se děti hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, biologie, astronomie, přírodopis). Prozkoumají rostlinou i živočišnou buňku, vytvoří si nenewtonskou kapalinu, proniknou do srdce člověka i atomu a zabrousí i do historie k Archimédovi a jeho vynálezům.

Věda nás baví již pátým rokem vede v ČR kroužky, které přístupnou, hravou a zábavnou formou různých experimentů seznamují děti s tím nejzajímavějším s fyziky, chemie, biologie a ekologie.

Kroužky vedou profesionální lektoři dle pečlivě sestaveného, promyšleného a osvědčeného konceptu. Lekce jsou sestaveny pro věkově smíšené skupiny tak, aby u dětí rozvíjely schopnost týmové práce. Více informací a ukázkové video zde: https://www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti

Kroužek je otevřen i pro děti z jiných škol.

 

KDY

  • každý čtvrtek od 14,30 do 15,30 hod.
  • v září ukázkové lekce během výuky
  • první lekce ve čtvrtek 4.10.

 

CENA

  • 1 350 Kč/pololetí (14 lekcí), sleva pro sourozence 25 %

 

PŘIHLAŠOVÁNÍ

Přihlásit se můžete přes tyto stránky. Kroužek se otevře, pokud se přihlásí minimálně 10 dětí.

 

Fotky z kroužku Věda nás baví

Zdroj fotografií: https://www.vedanasbavi.cz/