Keramika

Práci s hlínou děti milují a rády objevují její možnosti. Kroužek pod vedením zkušené a nápadité lektorky dětem poskytne v prostředí výtvarné dílny možnost realizovat své nápady.

Formou tvořivých a hravých činností i získáním základních řemeslných dovedností děti objeví radost z tvůrčí činnosti i hotových výrobků. Tvoříme podle fantazie i předchozích návrhů, inspirujeme se ze světa lidí i zvířat, přírodou, technikou i historií. Vyrábíme volné objekty a sošky, drobné předměty i nádoby a užitkové výrobky, které se hodí do domácnosti i jako dárky.

KDY?

  • 1x týdně ve středu od 15.00–16.30 hodin, začínáme začátkem října 2017.
  • V týdnu od 18. 9.–21. 9. 2017 si můžete v případě zájmu nezávazně přijít vybraný kroužek vyzkoušet.

KDE?

  • ve výtvarné a keramické dílně v CVČ Domino, Kořískova 16 (nad Billou, po trase tramvaje č.1). Lektorka děti vyzvedne ze ZŠ Letokruh ve 14.30 a do dílny je dovede, odtud si rodiče děti mohou v 16.30 hodin vyzvednout. 

S KÝM?

Mgr. JANA PODZEMNÁ je lektorka a výtvarnice, vystudovala Pdf UP Olomouc se zaměřením na výtvarnou výchovu pro ZUŠ. Pracuje i s prvky artefiletiky (objevování dobrého jádra a tvůrčího potenciálu v každém bez rozdílu), arteterapie a výtvarné imaginace. Dříve hodně malovala, je autorkou inspiračních materiálů a e-booků s tvořivým zaměřením pro všechny, kteří rádi tvoří s dětmi.

„Mám ráda práci z různými věkovými kategoriemi dětí i dospělými. Pracujeme s pestrými materiály podle zaměření kroužků. Dokážu zkombinovat různé výtvarné techniky a mám ráda malbu i prostorovou tvorbu a dětskou představivost, fantazii a netradiční postupy. Děti se tak mohou vyřádit bez obav z hodnocení, zda je to „nejlepší“. Snažím se, aby si každý užil radost z tvoření bez rozdílu.“

CENA?

  • 1 000 Kč za pololetí (cena je částečně dotovaná z dotací CVČ Domino)

V případě zájmu prosím vyplňte předběžnou přihlášku níže, kurz bude realizován, pokud se přihlásí alespoň čtyři děti.

  • Děti si kroužek mohou vyzkoušet na první lekci a pak se rozhodnout, zda ho chtějí navštěvovat.
  • Info ohledně platby kurzovného se dozvíte od lektorky.

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte prosím přímo Janu Podzemnou j.podzemna@email.cz,  tel.: 608 644 313.

Další fotky z kurzu

Předběžná přihláška na keramiku