CESTA STROMŮ – prožitková dílnička pro děti

 
Každý malý kluk i holčička si na dílničce přijdou na své. Tvořit rukama a vidět, jak se vaše představa stává skutečností, je krásný a jedinečný prožitek, který si rádi ponesou do života.

Povídání o stromech a tvoření se dřevem

Manželé Křížovi se se svou malou rodinnou firmou na severu Čech zabývají uměleckým zpracováním dřeva více než 15 let. Rozhodli se své poznání o stromech a zkušenosti se dřevem, předávat i dětem formou tvořivých dílniček, kde se každý může dotknout a prožít něco výjimečného, co může nahradit svět „mobilů a tabletů“ aspoň na malou chvíli. Vždyť každá takováto chvíle může pozitivně změnit a ovlivnit budoucnost. Život sám se často skládá z malých a nenápadných životních momentů, které se nám otiskly do duše a které nás pak ovlivňují na našich „cestách stromů“. 
 
Dílnička má dvě části jednu vyprávěcí (o přírodě, o stromech i o lidech) a druhá část je pracovní – tvořící, kdy si děti mohou sami vyzkoušet na našich bruskách dovyrobit svůj výrobek. Většinou jsou to různé dřevěné přívěsky, spony do vlasů či dřevěné nožíky apod.
 
Dílničky jsou vhodné pro děti od 4 let s rodičem, školáci zvládají vše sami skvěle.

 

Jak to na dílničkách vypadá?

O lektorech

Ve své rodinné firmě se při práci se dřevem zabývají především jeho speciálním broušením a leštěním, což dává jejich výrobkům výjimečnou hladkost a jemnost. Výrobky jsou jedinečné ve svém zpracování, kvalitě a kombinaci dřev. Navíc svými originálními tvary dostávají harmonickou ladnost, eleganci a velmi příjemné držení v ruce. Každý výrobek je pečlivě opracován s láskou k přírodě, ke stromům a k životu. Jejich úžasnou, harmonickou i blahodárnou energii pocítíte v každé chvíli při každodenním používání, ale i pouhý pohled na ně vás potěší a zahřeje. Výrobky si lze prohlédnout i zakoupit na www.stromyazivot.cz.

Praktické informace

Rzhodli jsme se proto naše poznání o stromech a zkušenosti se dřevem, předávat i dětem formou tvořivých dílniček, kde se každý může dotknout a prožít něco výjimečného, co může nahradit svět „mobilů a tabletů“ aspoň na malou chvíli. Vždyť každá takováto chvíle může pozitivně změnit a ovlivnit budoucnost. Život sám se často skládá z malých a nenápadných životních momentů, které se nám otiskly do duše a které nás pak ovlivňují na našich „cestách stromů“.
 
Dílničky jsou přizpůsobené pro různé věkové kategorie svou náročností i časově. Každý si odnese dřevěný dárek či vlastní výrobek. Dílnička má dvě části jednu vyprávěcí (o přírodě, o stromech i o lidech) a druhá část je pracovní – tvořící, kdy si děti mohou sami vyzkoušet na našich bruskách dovyrobit svůj výrobek. Většinou jsou to různé dřevěné přívěsky, spony do vlasů či dřevěné nožíky apo

Kde?        ZŠ Letokruh, Terezy Novákové 62a, Brno-Řečkovice,

Kdy?        o víkendu 11. 11.–12. 11. 2017,  So (9:30–18:00), Ne (9:30–12:30)

Cena?      1 990 Kč oba dny, 1 490 Kč pouze sobotní účast

                 V ceně kurzu jsou výukové materiály a možnost individuální konzultace s lektorem.

Kontakt: Tel.: 724 291 964, radim@vedomevzdelavani.cz

 

S kým?

Kurz povede zkušený lektor, komunikační expert, Ing. Radim Kudělka.

Radim Původně vystudoval Obchodně podnikatelskou fakultu Slezské univerzity, kde se ve vedlejším studijním oboru specializoval jako Komunikační expert. Následujících 14 let se Radim věnoval studiu a praxi celostního vzdělávání a principů efektivní komunikace. Realizoval několik desítek vzdělávacích projektů, v jejich rámci vedl skupiny a jednotlivce ve více než 5000 hodinách vědomého osobního rozvoje. Během tohoto období sbíral své zkušenosti u předních odborníků na vzdělávání a komunikaci u nás i ve světě: Waldorfský seminář (Praha), studijní stáž na Michael Hall school (Anglie), výcvik „Respektovat a být respektován“, „Služby bez hranic“ v MEC (Kanada), výcvik mindfulness (PlumVillage, Francie). V současnosti Radim působí jako nezávislý lektor a konzultant; přednáší na Vysoké škole managementu a psychologie Newton College, vede kurzy pro dospělé při Základní škole Letokruh v Brně a v neposlední řadě spolupracuje s firmami a jednotlivci na rozvoji jejich tvořivého lidského potenciálu.

 

Přihláška

Přihláška je závazná po uhrazení kurzovného na účet 2800648998/2010 (Fio banka).

 

                 Kapacita kurzu je omezena maximálním počtem 10 účastníků!Více zde: https://www.skolaletokruh.cz/po-skole/pro-dospele/vedomy-recnik/

Kde?      ZŠ Letokruh, Terezy Novákové 62a, Brno-Řečkovice

Kdy?      ve čtvrtek 3. května od 15:30 (obsazeno) nebo od 17:00 (poslední volná místa)

Cena?    150 Kč/dítě za 1,5 hodinovou dílničku

S kým?  Karel a Irena Křížovi www.stromyazivot.cz

Na dílničku je potřeba se předem při hlá sit zde.

Pokud máte o dílničku zájem, vyplňte přihlášku co nejdříve. Kapacita jedné dílničky je omezena na 15 dětí.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte na tel. 608 606 919 (Jana Andrésková).