ŠKOLNÉ A STRAVNÉ

Školné

Výše ročního školného (od 1.9.2023)

• I. stupeň 74.400 Kč/rok
  • II. stupeň 96.000 Kč/rok

Školné pokrývá:

• výuku a možnost mít dva pedagogy ve třídě s nízkým počtem žáků,
    běžné školní potřeby a speciální pomůcky.
  • družinu s volnou hrou, kreativními činnostmi a společnými hrami (denně do 16:30).
  • jednou týdně expedici do přírody, nebo výlet za kulturou či poznáním do města.

Školné nepokrývá:

• kroužky,
  • stravné,
  • vícedenní výlety,
  • pracovní sešity.

Stravování

Škola má pouze výdejnu stravy. Obědy zajišťuje Zdravá školní jídelna Novolíšeňská

Z čeho se cena za obědy skládá a jak se hradí?

• Pro žáky do 10 let -  32 Kč
  • Pro žáky od 11 let - 34 Kč
  • Ostatní náklady - 28 Kč

Ostatní náklady zahrnují přepravu jídla, energii, evidenci, balné, vedení a aktualizaci docházky stravného a vyúčtování.

Objednávání a odhlašování obědů

Jste-li přihlášeni do objednávacího systému, pak bude automaticky vždy objednána volba č. 1. Chcete-li objednat nebo zrušit oběd č. 2 nebo 3 je v systému www.strava.cz nutno tuto volbu zadat 2 dny předem: např. jídlo na středu musí být objednáno nebo odhlášno v pondělí do 13h. Oběd číslo 1 se dá přiobjednat nebo odhlásit 1 den předem do 13h, tzn. na středu to stačí udělat v úterý do 13h.