Svatojánská slavnost 22.–23. června 2017

22.06.2017 09:08
Místo kde se bude Svatojánská slavnost odehrávat je Skautská základna Strážná Lelekovic https://www.strazna.trinactka.com/ (tady je možné také najít i cestu na základnu), která není daleko od Letokruhu a přesto je uprostřed lesů a přírody.
 
Kdo je zván:)
Děti jejich rodiče a také sourozenci - prostě celé rodiny.
 
Přespání:
Je možné ze čtvrtka na pátek společně s dětmi buď ve stanech nebo v budově - zde jsou místnosti, kde je možné přespat spíše hromadně. Místa na stany je dostatek. Cena za jakékoli přenocování je 60 Kč na osobu bez ohledu zda je to dítě nebo dospělý (máme již domluvenu sníženou cenu).
 
Program:
Letošním programem jsme se rozhodli podpořit komunitní ráz školy a zapojení rodin do celé akce tak, abychom si to mohli společně s dětmi prožít a užít:)
Proto se na jednotlivých setkáních tříd rodiče domluví na něčem, co společně za třídy a s dětmi připraví:).
 
Jak vše bude probíhat:
Děti ve čtvrtek společně v rámci lesního dne doputují na místo, kam bude možné od 16:00 hodin přijíždět a případně připravovat vše potřebné. 
V 18:00 bude oficiálně zahájeno společné setkání a také to, co si pro sebe navzájem připravíme:)
Podoba svatojánského večera bude tedy na nás na všech.
 
Od 18:00 hodin nejpozději až do rána budou za své děti zodpovídat rodiče. Kteří také ráno zajistí odvoz a sbalení stanů případně dalších osobních věcí. Ráno si je přeberou opět učitelé, asistenti a družináři. Program bude zajištěn jimi.
 
Vyzvedávání dětí v pátek:
Pokud si budete chtít své děti vyzvednout v pátek ještě na základně, pak je to možné do 14:00 po té se děti přesouvají do Letokruhu, kde bude možné si je vyzvednout od 15:00.