První lesní den

03.09.2015 12:51

Loupežnická škola

Veliká tlupa dětí, batůžků, čtyři dospělí a pes se dnes hemžila před školou... za chvilku se však rozdělila na dvě části. Ta první, starší, vyrazila směrem k Medlánkám a zanechávala za sebou mnoho šipek a různorodých úkolů. Ta druhá, mladší, je stopovala. Cestou jsme ochutnali kdejaký plod, studovali sarančata a kobylky, zazpívali plno písniček a vyčistili medláneckou studánku Pergl. Byl to prima den a už se těšíme na další, za všechny Lenka                               

PS: Jako loupežnická škola to dnes připadalo Emily. To když měli prvňáci u studánky poslední úkol: "Najděte nás." A my byli celou čtvrthodinu tiše přikrčení v kopci nad studánkou a sledovali jsme všechny kolemjdoucí a vyhlíželi naše stopaře. Byli jsme jako parta loupežníků...