Nové posily v Letokruhu

07.04.2018 22:24

S radostí vám přestavujeme nové učitele v našem týmu:

Marie Švecová

Marie vystudovala učitelství 1. stupně ZŠ Pedagogické fakulty MU v Brně. Absolvovala akreditovaný kurz Montessori pedagogiky v Praze, kurz Respektovat a být respektován manželů Kopřivových a další kurzy zahraničních lektorů rozvíjející Montessori dovednosti (Hudba, Psychogeometrie, Psychoaritmetika, Připravené prostředí na 1. stupni ZŠ). Navštívila několik seminářů Nové školy, Original Play Freda Donaldsona a další seberozvojové kurzy (např. Kreslení pravou mozkovou hemisférou, Reflexologie nohy, atd.).

> přečtěte si o Marii více

 

Břetislav Brtník

Břetislav vystudoval učitelství pro 1. stupeň na Univerzitě Palackého v Olomouci. Své nadšení pro práci s dětmi objevil už před nástupem na střední školu jako táborový vedoucí. Kromě pedagogiky má spoustu dalších zájmů. Od první třídy hrál na klavír a později i na bicí, zpíval ve sboru a objevil i nadšení pro divadlo v dramatickém kroužku. Zajímá se o počítače a vše, co se kolem této oblasti točí. Za zmínku stojí i je jeho velká záliba ve vaření. Zjistil, že když chce, tak si dokáže uvařit, cokoli ho napadne. Proč se nakonec přece jen rozhodl pro dráhu učitele, se ho můžete přijít zeptat do Letokruhu!

> přečtěte si o Břetislavovi více

 

Břetislav Brtník

nový učitel 4. L

Břetislav vystudoval učitelství pro 1. stupeň na Univerzitě Palackého v Olomouci. Své nadšení pro práci s dětmi objevil už před nástupem na střední školu jako táborový vedoucí. Kromě pedagogiky má spoustu dalších zájmů. Od první třídy hrál na klavír a později i na bicí, zpíval ve sboru a objevil i nadšení pro divadlo v dramatickém kroužku. Zajímá se o počítače a vše, co se kolem této oblasti točí. Za zmínku stojí i je jeho velká záliba ve vaření. Zjistil, že když chce, tak si dokáže uvařit, cokoli ho napadne. Proč se nakonec přece jen rozhodl pro dráhu učitele, se ho můžete přijít zeptat do Letokruhu!

> přečtěte si o Břetislavovi více