Nová ředitelka školy

13.03.2018 11:10
Letokruh prochází v současné době obdobím změn. V únoru 2018 byla odvolána ředitelka Bára Strobachová z důvodu dlouhodobých neshod mezi ní a zřizovatelem školy. V březnu byla novou ředitelkou jmenována Petra Komárková - jedna z původních zakladatelů školy Letokruh, která má zároveň zkušenosti s vybudováním  a řízením vlastní školy Mint v Brně-Chrlicích. Zároveň na ni původní zřizovatelé – členové spolku Kaplia – převedli zřizovatelská práva na školu, protože dospěli k rozhodnutí, že jeden kompetentní zřizovatel je pro dlouhodobě stabilní fungování a rozvoj školy přínosnější než osmičlenná skupina rodičů/zakladatelů. Petra Komárková se tak stala ředitelkou a zároveň jedinou zřizovatelkou školy Letokruh.

4. března 2018 byla novou ředitelkou školy Letokruh jmenována Petra Komárková - jedna z původních zakladatelů školy Letokruh, která má zároveň zkušenosti s vybudováním  a řízením vlastní školy Mint v Brně-Chrlicích.

Zároveň na ni původní rodiče/zřizovatelé – členové spolku Kaplia –  převedli práva a povinnosti zřizovatele Základní školy Letokruh, protože dospěli k rozhodnutí, že jeden kompetentní zřizovatel je pro dlouhodobě stabilní fungování a rozvoj školy přínosnější než osmičlenná skupina rodičů/zakladatelů. Petra Komárková se tak stala ředitelkou a zároveň jedinou zřizovatelkou školy Letokruh. Petra převzala funkci ředitelky po Báře Strobachové, která byla odvolána v únoru 2018 z důvodu dlouhodobých neshod mezi ní a zřizovatelem školy.

Přečtete si medailonek Petry Komárkové.

Mezi současné hlavní priority nové ředitelky patří především zajištění bezproblémového chodu prvního stupně a další rozvoj školy - postupné vybudování druhého stupně - při zachování původních principů a hodnot, na kterých Letokruh stojí.

Pokud máte jakýkoliv dotaz, obracejte se prosím přímo na ředitelku na e-mail petra.komarkova@skolaletokruh.cz nebo na telefon 777 273 872.