Letokruh na GIVT

11.07.2017 19:43

Letokruh je na GIVTU! Nakupujete např. na Mall, Tchibo, Zoot, DameJidlo, Kasa, BonPrix, Booking.com, Baťa, Tescoma, DrMax, Knihy Dobrovský, Kiwi.com, Parfemy.cz, Sklizeno, Sanasport, Naboso.cz, Čedok, Astratex, Asko, Topgal, Karcher a spoustě dalších – https://givt.cz/obchody? Stačí, když při nákupu nepůjdete přímo na stránky vámi zvoleného eshopu, ale půjdete právě přes GIVT.cz, kde vyberete obchod, ze kterého chcete nakupovat, a zvolíte organizaci (např. Letokruh), na kterou chcete z nákupu přispět. Neplatíte ani korunu navíc - platíte stejně, jako kdybyste nakupovali přímo z eshopu. Jen eshop odvede stanovená % z tržby vámi zvolené organizaci portálu GIVT.cz a ti pak čtvrtletně organizaci jako dar.

GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací, mimo jiné třeba i teď už Letokruhu Vy nakupujete a oni z vašeho nákupu zasílají vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty.