Letokroužek pro předškoláky

31.10.2017 17:21

Milí rodiče, milí předškoláci.

Chcete si vyzkoušet, jaké to je být prvňáčkem? Zjistit, co se u nás v Letokruhu dělá? Prozkoumat školu, třídy, zahradu a okolí? Přijďte k nám zažít školu, i když do ní ještě nechodíte.

Budeme se společně setkávat jednou týdně a připravovat se na školu zážitkovou formou. Potrénujeme tělo, ruce, smysly, mluvení a naslouchání, spolupráci a další dovednosti důležité pro prvňáky. Dotkneme se všelijakých témat z přírody a z pohádek, budeme tvořit, zpívat, zjišťovat, jak věci fungují, a zkusíme vyřešit zapeklitou záhadu, kam se zatoulal náš ztracený prvňáček.

Letokroužek se otevírá ve čtvrtek 4. ledna 2018. Poslední setkání bude 22. března 2018. V době jarních prázdnin (8. února 2018) se Letokroužek konat nebude.

Bude probíhat vždy ve čtvrtek odpoledne (15:00–16:30) v prostorách školy.

Na Vaše děti se těší Lenka Michlovská.

Přihlášky zde.