Víkendový kurz Emoce - již 27.-28.4.

01.04.2019 11:19

Vážení přátelé,

srdečně zveme do Letokruhu na další z cyklu Víkendových kurzů Radima Kudělky - tentokrát na téma Emoce.

Jde o maximálně praktický kurz emoční inteligence.

 

Emoce jsou tady s námi každou vteřinu, celý náš život. Pokud jim rozumíme a víme-li jak s nimi zacházet, tak nám dávají sílu k akci, vedou nás k lepším rozhodnutím, pomáhají nám hlouběji chápat naše blízké. Na tomto kurzu rozvinete svoji schopnost používat své emoce, tak abyste jste dokázali být sami sebou a přitom žili v harmonii s ostatními.

Více zde: https://www.skolaletokruh.cz/po-skole/pro-dospele/
Emoce jsou tady s námi každou vteřinu, celý náš život. Pokud jim rozumíme a víme-li jak s nimi zacházet, tak nám dávají sílu k akci, vedou nás k lepším rozhodnutím, pomáhají nám hlouběji chápat naše blízké. Na tomto kurzu rozvinete svoji schopnost používat své emoce, tak abyste jste dokázali být sami sebou a přitom žili v harmonii s ostatními.

Více zde: https://www.skolaletokruh.cz/po-skole/pro-dospele/
Emoce jsou tady s námi každou vteřinu, celý náš život. Pokud jim rozumíme a víme-li jak s nimi zacházet, tak nám dávají sílu k akci, vedou nás k lepším rozhodnutím, pomáhají nám hlouběji chápat naše blízké. Na tomto kurzu rozvinete svoji schopnost používat své emoce, tak abyste jste dokázali být sami sebou a přitom žili v harmonii s ostatními.

Více zde: https://www.skolaletokruh.cz/po-skole/pro-dospele/
Těšíme se na Vás o víkendu 27.-28. dubna, v Letokruhu.
 
Více informací a přihlašování zde. Poslední volné místo!
 
 
 
Aktuálně probíhají stavební úpravy kolem postranních vchodů, použijte prosím prostřední vchod do budovy.