Brigáda před začátkem školního roku

27.08.2018 10:40

Vážení rodiče a přátelé školy, zveme Vás na již tradiční Zahradní brigádu, která proběhne v pátek 31. srpna od 15 hodin. Hlavním cílem brigády je nachystat zahradu pro děti, aby v ní mohly trávit příjemné přestávky a odpoledne. A taktéž je cílem se před začátkem školního roku potkat a blíže seznámit s milými novými tvářemi :)

Začátek je od 15 hodin, ale můžete přijít kdykoliv dle Vašich časových možností.

Co sebou: 

  • pracovní oblečení a cokoliv, co se může hodit při práci na zahradě (pracovní rukavice, motyčky, zahranické nůžky a lopatky, rýče, hrábě, atd)
  • sazeničky či odnože okrasných rostlin do truhlíku před školou - nejlépe něco odolnějšího a keříkovitého, např. vřes, barvínek, nebo cokoliv co máte na zahrádce pěkného a nenáročného na péči
  • děti (mladší i starší sourozence)
  • hry či sportovní nářadí na ven
  • něco osvěžujícího na pití či k jídlu
  • buřty či cokoliv jiného k opečení na ohni

Brigáda bude zakončena táborákem. Předpokládaný konec do 21 hodin.

Zveme Vás na již tradiční Zahradní brigádu, která proběhne v pátek 31. srpna od 15,00 hodin. Hlavním cílem brigády je nachystat zahradu pro děti, aby v ní mohly trávit příjemné přestávky a odpoledne. A taktéž je cílem se před začátekem školního roku potkat a blíže seznámit s milými novými tvářemi :)
 
Příchod od 15,00 hodin volně, dle Vašich časových možností.
 
Co sebou: 
- pracovní oblečení a cokoliv, co se může hodit při práci na zahradě (pracovní rukavice, motyčky, zahranické nůžky a lopatky, rýče, hrábě, atd)
- sazeničky či odnože okrasných rostlin do truhlíku před školou - nejlépe něco odolnějšího a keříkovitého, např. vřes, barvínek, nebo cokoliv co máte na zahrádce pěkného a nenáročného na péči
- děti (mladší i starší sourozence)
- hry či sportovní nářadí na ven
- něco osvěžujícího na pití či k jídlu
- buřty či cokoliv jiného k opečení na ohni
 
Brigáda je zakončena táborákem. Předpokládaný konec do 21,00 hodin.