První brigáda na naší zahradě

V sobotu 9. 8. 2014 proběhla první brigáda na naší zahradě. Děkujeme všem brigádníkům, kteří nasadili své síly a vrhli se na zarostlou zahradu!

Co všechno se povedlo? Vytrhali jsme plevele a všelijaké nálety všude, kde se dalo. Začali jsme budovat bylinkovou spirálu. Děti nasbíraly velkou sbírku odpadků a hraček, které byly rozházené po pozemku (kočička s pejskem by si určitě přišli na své při hledání hraček pro svou panenku Járynku). Prořezali jsme dřeviny, které moc trčely do pozemku. Vytyčili jsme kompost a některé záhonky. Ještě nás čeká naštepkovat čerstvé větve, dokončit bylinkovou spirálu, vykopat skluzavku, vytvořit záhonky a hlavně vymyslet, co na nich budeme s dětmi pěstovat. :-)

Brigádníci v akci!

A takhle to na zahradě vypadá po první brigádě :-)