Objev svůj dar

víkendový workshop

 

Chcete žít smysluplný a radostný život?  Objevte své nadání, realizujte svůj talent! Poznání toho v čem a jak jste jedineční (DAR) Vám dá životní směr a sílu uskutečnit Vaše sny. Uvědomění si osobního nadání Vám pomůže efektivně rozvíjet Váš potenciál.

Začněte být naplno sami sebou!  Vydejte se na cestu ke svým pokladům a najděte své místo v tomto světě. Na tomto kurzu se naučíte:

  • Pojmenovávat své jedinečné osobní nadání (DAR) a stanovit svůj záměr.
  • Rozvíjet svou sílu, autenticitu a osobní mistrovství (FLOW a efektivní učení).
  • Nastavit pozitivní návyky a vytvářet „mosty“ k optimální práci.
  • Čelit strachu, smysluplně riskovat, zvládat stres a změnu.   

 

S kým?

Kurz povede zkušený lektor, komunikační expert, Ing. Radim Kudělka.

Radim původně vystudoval Obchodně podnikatelskou fakultu Slezské univerzity, kde se ve vedlejším studijním oboru specializoval jako Komunikační expert. Následujících 14 let se Radim věnoval studiu a praxi celostního vzdělávání a principů efektivní komunikace. Realizoval několik desítek vzdělávacích projektů, v jejich rámci vedl skupiny a jednotlivce ve více než 5000 hodinách vědomého osobního rozvoje. Během tohoto období sbíral své zkušenosti u předních odborníků na vzdělávání a komunikaci u nás i ve světě: Waldorfský seminář (Praha), studijní stáž na Michael Hall school (Anglie), výcvik „Respektovat a být respektován“, „Služby bez hranic“ v MEC (Kanada), výcvik mindfulness (PlumVillage, Francie). V současnosti Radim působí jako nezávislý lektor a konzultant; přednáší na Vysoké škole managementu a psychologie Newton College, vede kurzy pro dospělé při Základní škole Letokruh v Brně a v neposlední řadě spolupracuje s firmami a jednotlivci na rozvoji jejich tvořivého lidského potenciálu.

 

Praktické informace o kurzu

Praktické informace o kurzu

Kde?        ZŠ Letokruh, Terezy Novákové 62a, Brno-Řečkovice,

Kdy?        o víkendu 11. 11.–12. 11. 2017,  So (9:30–18:00), Ne (9:30–12:30)

Cena?      1 990 Kč oba dny, 1 490 Kč pouze sobotní účast

                 V ceně kurzu jsou výukové materiály a možnost individuální konzultace s lektorem.

Kontakt: Tel.: 724 291 964, radim@vedomevzdelavani.cz

 

S kým?

Kurz povede zkušený lektor, komunikační expert, Ing. Radim Kudělka.

Radim Původně vystudoval Obchodně podnikatelskou fakultu Slezské univerzity, kde se ve vedlejším studijním oboru specializoval jako Komunikační expert. Následujících 14 let se Radim věnoval studiu a praxi celostního vzdělávání a principů efektivní komunikace. Realizoval několik desítek vzdělávacích projektů, v jejich rámci vedl skupiny a jednotlivce ve více než 5000 hodinách vědomého osobního rozvoje. Během tohoto období sbíral své zkušenosti u předních odborníků na vzdělávání a komunikaci u nás i ve světě: Waldorfský seminář (Praha), studijní stáž na Michael Hall school (Anglie), výcvik „Respektovat a být respektován“, „Služby bez hranic“ v MEC (Kanada), výcvik mindfulness (PlumVillage, Francie). V současnosti Radim působí jako nezávislý lektor a konzultant; přednáší na Vysoké škole managementu a psychologie Newton College, vede kurzy pro dospělé při Základní škole Letokruh v Brně a v neposlední řadě spolupracuje s firmami a jednotlivci na rozvoji jejich tvořivého lidského potenciálu.

 

Přihláška

Přihláška je závazná po uhrazení kurzovného na účet 2800648998/2010 (Fio banka).

 

                 Kapacita kurzu je omezena maximálním počtem 10 účastníků!Více zde: http://www.skolaletokruh.cz/po-skole/pro-dospele/vedomy-recnik/

Kde?       ZŠ Letokruh, Terezy Novákové 62a, Brno-Řečkovice

Kdy?        o víkendu 9. 12.–10. 12. 2017, So (9:30–18:00), Ne (9:30–12:30)

Cena?     1  990 oba dny, 1 490 pouze sobotní účast

S kým?   Kurz vede zkušený lektor a konzultant Ing. Radim Kudělka

Kontakt:  Tel.: 724 291 964, radim@vedomevzdelavani.cz, www.skolaletokruh.cz

 

Kapacita kurzu je omezena maximálním počtem 10 účastníků!

Přihláška je závazná po uhrazení kurzovného na účet 2800648998/2010 (Fio banka).
 

Přihláška na víkendový workshop

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: