Věda nás baví

V kroužku VĚDA NÁS BAVÍ se děti hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, biologie, astronomie, přírodopis).
 
Nové lekce: prozkoumáme rostlinou i živočišnou buňku, vytvoříme nenewtonskou kapalinu, pronikneme do srdce člověka i atomu a zabrousíme i do historie k Archimédovi a jeho vynálezům. Lekce nejsou nebezpečné ani složité.

V kroužku VĚDA NÁS BAVÍ se děti hravou a zábavnou formou seznámí s taji vědních oborů (fyzika, chemie, biologie, astronomie, přírodopis). Prozkoumají rostlinou i živočišnou buňku, vytvoří si nenewtonskou kapalinu, proniknou do srdce člověka i atomu a zabrousí i do historie k Archimédovi a jeho vynálezům.

Věda nás baví již pátým rokem vede v ČR kroužky, které přístupnou, hravou a zábavnou formou různých experimentů seznamují děti s tím nejzajímavějším s fyziky, chemie, biologie a ekologie.

Kroužky vedou profesionální lektoři dle pečlivě sestaveného, promyšleného a osvědčeného konceptu. Lekce jsou sestaveny pro věkově smíšené skupiny tak, aby u dětí rozvíjely schopnost týmové práce. Více informací a ukázkové video zde: https://www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti

Podrobnosti kroužku:

  • Formát: 60 minut/lekce
  • Termín: pondělí nebo úterý nebo pátek
  • Pro koho: 1.-5. třída
  • Cena kroužku: 1 350 Kč/pololetí (14 lekcí, výuka začíná v říjnu a končí ve druhém pololetí v květnu), sleva pro sourozence 25 %
 

Přihlašování:

Přihlašování bude probíhat přes web www.vedanasbavi.cz během září. Lektoři přijdou v září dětem udělat krátkou ukázku do výuky. Kroužek se otevře, pokud se přihlásí minimálně 10 dětí. Pokud již víte, že budete mít o kroužek zájem, prosím dejte nám vědět v přihlašovacím formuláři.

 

Fotky z kroužku Věda nás baví

Zdroj fotografií: https://www.vedanasbavi.cz/